Artimex - Centrum Zdrowia i Urody | Kwas hialuronowy
1642
page-template-default,page,page-id-1642,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy należy do substancji, które naturalnie występują w organizmie człowieka. Jego działanie przypomina magnes, dzięki czemu cząsteczki wody są przyciągane i kumulowane w określonym miejscu. Ten mechanizm umożliwia utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia oraz odpowiedniej objętości skóry.

Ubytki kwasu hialuronowego przejawiają się powstawaniem zmarszczek, utratą elastyczności skóry oraz zszarzałą i zmęczoną cerą. W gabinecie medycyny estetycznej można szybko uzupełnić niedobory tej cennej substancji, a także skorygować za jej pomocą kształt ust, nosa, dodać objętości policzkom a także wymodelować owal twarzy. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego poleca się do redukcji zmarszczek, nawilżenia i rewitalizacji skóry, ujędrnienia i poprawy elastyczności skóry, zminimalizowania zmarszczek mimicznych wyjątkowo wrażliwych miejsc takich jak okolice oka i ust, rozjaśnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz leczenia blizn potrądzikowych.

Centrum Zdrowia i Urody Artimex

ul. Gen. Józefa Bema 5
(wejście od ulicy Staszica)

Kontakt

Telefon stacjonarny: 32 755 22 25

Telefon komórkowy: 663 259 000

Email: medicalestetic@artimex.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek — Piątek 9:00 — 19:00

Sobota 9:00 — 14:00