Artimex - Centrum Zdrowia i Urody | O nas
385
page-template-default,page,page-id-385,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

O NAS

W maju 2017 roku, jako uzupełnienie oferty marki Artimex w Raciborzu, otwarte zostało nowoczesne centrum kosmetologiczne, skupiające się na problemach natury medycyny estetycznej.

Artimex – Centrum Zdrowia i Urody oferuje szeroką gamę zabiegów, a wśród nich między innymi:
Podologię – medyczną pielęgnację stóp.
Fizjoterapię – masaże lecznicze i relaksacyjne (częściowe, całościowe oraz terapie indywidualne).
Wizaż, stylizacja ubioru oraz kreowanie wizerunku zewnętrznego. Makijaże wychodzące spod pędzli naszej wizażystki charakteryzują się wysokim profesjonalizmem, bazującym na umiejętnościach artystycznych i wysokiej jakości produktach do makijażu profesjonalnego.

Jesteśmy autoryzowanym salonem światowej marki O.P.I. – dysponujemy szeroką gamą zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i paznokci, ich upiększaniem, zdobieniem i regeneracją, wykonywaną przez niezwykłego mistrza manicure i stylizacji.

Z zakresu zabiegów kosmetologii pielęgnacyjnej oferujemy zabiegi francuskiej marki – Eriscon Laboratoire oraz hiszpańskiej – Skeyndor. Różnorodność zabiegów i wielokierunkowe działanie pozwala na indywidualne dostosowanie odpowiednich zestawów składników aktywnych, po to by rozwiązać problemy każdej skóry.

ZESPÓŁ

Agata_

LEK. AGATA ZIELONKA-KUCHARZEWSKA

Specjalista Dermatologii i Wenerologii

 

Tytuł lekarza uzyskała w 2010 roku, po ukończeniu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i odbyciu stażu podyplomowego w Szpitalu MSWiA w Katowicach.

 

Pierwsze lata szkolenia specjalistycznego odbyła w Klinice Dermatologii w Katowicach. Obecnie kończy szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

 

Odbyła liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i dermatoskopii.
W Salonie Artimex udziela porad dermatologicznych, konsultacji do zabiegów laserowych oraz zabiegów medycyny estetycznej, a także wykonuje te zabiegi.

Mgr PATRYCJA WIEDER

Absolwentka Kosmetologii Państwowej Wyższej Szkoły Medycznej w Opolu oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Diagnostyka skóry, dobór odpowiedniej procedury zabiegowej w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy, szyi, dekoltu oraz masaż relaksacyjny, to jej specjalność.

 

Wolny czas spędza aktywnie z rodziną. Wizytówką Patrycji jest uśmiech.

PATRYCJA-SEEMAN
Dominika Fischer - Artimex

DOMINIKA FISCHER

Absolwentka szkoły kosmetycznej o profilu Technik Usług Kosmetycznych.
Specjalizuje się w zakresie pielęgnacji ciała i twarzy oraz stylizacji i pielęgnacji oprawy oczu.
„Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientkami , klientami oraz ambicje pozwalają mi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności w doborze odpowiedniego zabiegu lub terapii, by w efekcie końcowym każdy miał pewność że jego skóra i ciało trafiły w odpowiednie ręce.”
Robert Komarek - Artimex

Mgr ROBERT KOMAREK

Absolwent fizjoterapii na  Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Wieloletnia praktyka w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym jako fizjoterapeuta, spowodowała rozszerzenie horyzontów w dziedzinie podologii. Nowe kwalifikacje, umiejętności oraz  wiedzę  zdobywał w największym Centrum Podologicznym na  Zdrowiu w Polsce. Obecnie wykładowca w Teb Edukacja w Wodzisławiu Śląskim, fizjoterapeuta w Gabinecie Rehabilitacyjnym „Caritas” oraz własciciel firmy, która stale dąży do rozwoju zawodowego na różnych płaszczyznach.

 

Zainteresowania ściśle oparte są o życie zawodowe, czas wolny spędza w gronie rodzinnym.

Anna Lubomska - Artimex

ANNA LUBOMSKA

Z wykształcenia filolog – z zamiłowania wizażystka. Swoją pasję rozwija w renomowanej szkole Agnieszki Brody – Biar Beauty, w Katowicach. Po ukończonym pierwszym i drugim stopniu nauki, poszerza zdobytą wiedzę na trzecim, wzbogacając swój warsztat o szkolenie z zakresu stylizacji brwi, jak również przedłużania, zagęszczania rzęs oraz liftingu i laminacji. W wyniku chęci ciągłego rozwoju poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetyki, na kierunku technik usług kosmetycznych. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróży, języków obcych i dobrej książki.

GALERIA

Centrum Zdrowia i Urody Artimex

ul. Gen. Józefa Bema 5
(wejście od ulicy Staszica)

Kontakt

Telefon stacjonarny: 32 755 22 25

Telefon komórkowy: 663 259 000

Email: medicalestetic@artimex.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek — Piątek 9:00 — 19:00

Sobota 9:00 — 14:00