Artimex - Centrum Zdrowia i Urody | Pielęgnacja AROSHA
1309
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1309,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Pielęgnacja AROSHA

Piękna każdego dnia.

PIELĘGNACJA FIRMY

Pielęgnacja AROSHA sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała. Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. Dają widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało.

Zabieg wyszczuplający (Starting kit)

Zestaw ten pomaga poznać i wprowadzić całą procedurę ekspresowych programów w bardzo prosty sposób. Jego zawartość pozwala na profesjonalne zwalczanie problemów, związanych szczególnie z cellulitem oraz zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Rezultat jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Box startowy to dwa gotowe programy zabiegowe na „skórkę pomarańczową” i na zlokalizowaną tkankę tłuszczową (efekt wyszczuplający).

 

Czas trwania: ok. 60 minut

Zabieg drenujący (Oedemacel kit)

To zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.

 

Czas trwania: ok. 60 minut

Zabieg na cellulit włóknisty (Adipocel kit)

To zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

 

Czas trwania: ok. 60 minut

Zabieg ujędrniający (Firming kit)

Zestaw specjalnie zaprojektowany, aby zliftingować i modelować sylwetkę, nadać jej sprężystość, zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry. Zestaw szczególnie zalecany jako kuracja  po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.

 

Czas trwania: ok. 60 minut

Remodeling biustu i dekoltu (Lifting up kit)

Zestaw zabiegowy stworzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu. Jest to zabieg Push Up widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt. Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”. Zestaw szczególnie zalecany jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciaży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.

 

Czas trwania: ok. 60 minut

Centrum Zdrowia i Urody Artimex

ul. Gen. Józefa Bema 5
(wejście od ulicy Staszica)

Kontakt

Telefon stacjonarny: 32 755 22 25

Telefon komórkowy: 663 259 000

Email: medicalestetic@artimex.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek — Piątek 9:00 — 19:00

Sobota 9:00 — 14:00