Artimex - Centrum Zdrowia i Urody | Pielęgnacja dłoni
781
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-781,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Pielęgnacja dłoni

Piękna każdego dnia.
null
Manicure - artimex

Manicure, pielęgnacja dłoni – w zakresie pielęgnacji dłoni proponujemy manicure by OPI – klasyczny, hybrydowyoraz żelowy z możliwością zdobień oraz zabiegami SPA, które zapewnią nawilżenie skóry dłoni.

Dlaczego OPI?
Szeroka gama, niemal 300 kolorów lakierów do paznokci cechuje się wyjątkowym połyskiem oraz wysoką odpornością na ścieranie.
Styliści OPI obecni są w świecie wielkiego stylu, na największych pokazach mody oraz ekskluzywnych eventach. Produkty OPI obecne są w największych oraz najpiękniejszych salonach kosmetycznych.
Dzięki fachowym dłoniom stylistów paznokci klienci mogą cieszyć się pięknem manicure przez wiele dni.

Wypielęgnowane i zadbane dłonie są wizytówką każdego człowieka nie tylko okazjonalnie, ale także na co dzień.

 

Zdrowie dłoni i paznokci jest bardzo ważne ze względu na szereg czynności jakie za ich pomocą codziennie wykonujemy. Właśnie dlatego trzeba zwrócić uwagę na ich pielęgnację, gdyż są one narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Sucha i spierzchnięta skóra, łamliwe, rozdwajające się i matowe paznokcie  – to najczęstsze problemy z jakimi borykają się nasze dłonie. Częstym widokiem są także przesuszone i zniszczone paznokcie, które są wynikiem uszkodzeń mechanicznych – spowodowanych nieumiejętnym wykonaniem zabiegu manicure lub wywołane produktami do stylizacji paznokci. Najczęstsza przyczyna niepożądanych zmian w obrębie płytki paznokciowej wynika z nieprawidłowego przygotowania naturalnej płytki paznokcia do przedłużania, często spowodowanym brakiem wiedzy i umiejętności osoby wykonującej zabieg. Podstawowym błędem jest doprowadzenie do ścieńczenia płytki poprzez nadmierne piłowanie podczas matowienia.

Właśnie naprzeciw tym problemom, jako autoryzowany salon OPI, przychodzimy z trójfazowym systemem regeneracji Gel Break przywracającym zniszczonym paznokciom zdrowy wygląd i blask. Uzupełniając pielęgnację domową odżywkami OPI – Nail Envy.

 

Zdrowym i mocnym paznokciom nadamy blasku i elegancji dobierając odcień szerokiej gamy kolorów OPI Nail Laqueroraz Gel Color.

 

Twoje zadbane i zdrowe dłonie i paznokcie są naszym priorytetem!

Centrum Zdrowia i Urody Artimex

ul. Gen. Józefa Bema 5
(wejście od ulicy Staszica)

Kontakt

Telefon stacjonarny: 32 755 22 25

Telefon komórkowy: 663 259 000

Email: medicalestetic@artimex.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek — Piątek 9:00 — 19:00

Sobota 9:00 — 14:00