Artimex - Centrum Zdrowia i Urody | Restylane Skinboosters
1666
page-template-default,page,page-id-1666,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Skinboosters

Zabieg Restylane Skinboosters bazuje na działaniu kwasu hialuronowego w jego wyjątkowej stabilizowanej postaci. Unikatowa technologia tego produktu powoduje, że czynna substancja zawarta w preparacie charakteryzuje się wydłużonym działaniem w głębszych warstwach skóry. Dzięki temu uzyskuje się długotrwałą rewitalizację i regenerację skóry z jednoczesnym jej zagęszczeniem i poprawą jędrności. Stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych dodatkowo skutkuje efektem liftingu i uniesienia rysów twarzy. Restylane Skinboosters daje natychmiastowe i długotrwałe efekty, a skóra nabiera blasku, świeżości i młodzieńczego wyglądu.

Zabieg poleca się w przypadku redukcji zmarszczek, przesuszonej skóry z utratą dawnej elastyczności i jędrności, wygładzania zmarszczek mimicznych szczególnie delikatnych miejsc takich jak okolice oczu lub ust.

Centrum Zdrowia i Urody Artimex

ul. Gen. Józefa Bema 5
(wejście od ulicy Staszica)

Kontakt

Telefon stacjonarny: 32 755 22 25

Telefon komórkowy: 663 259 000

Email: medicalestetic@artimex.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek — Piątek 9:00 — 19:00

Sobota 9:00 — 14:00