Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
LEKARZ STOMATOLOG

Miejsce wykonywania pracy:
GLIWICE

Wymagania:
                              – doświadczenie zawodowe oraz umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej,
                              – realizacja świadczeń zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i standardami.

Zakres obowiązków:
                           – diagnostyka oraz leczenie chorób jamy ustnej,

Oferujemy:      – stabilne zatrudnienie,
                           – Współpraca z NFZ oraz leczenie pacjentów komercyjnych,
                           – narzędzia niezbędne do prac,
                           – gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny ( rentgen stomatologiczny (RVG), tomograf komputerowy firmy KaVo, mikroskop),
                            – wysokiej jakości materiały stomatologiczne,
                            – pracę zgodną z procedurami z zachowaniem zasad bezpieczeństwa,
                            – pracę na 4 ręce,
                            – wykwalifikowany zespól asystentek i higienistek stomatologicznych,
                            – grafik pracy dopasowany indywidualnie do możliwości lekarza stomatologa,
                            – współpracę z innymi specjalistami,
                            – dowolną formę współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mailinfo@artimex.com.pl z dopiskiem: Lekarz stomatolog  lub kontakt telefoniczny: 603 117 530 od pon.-piątku w godzinach 8.00-15.00