Artimex - Centrum Zdrowia i Urody | CARBO 5000
1255
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1255,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

CARBO 5000

Nowoczesny zabieg polegający na podawaniu pod skórę dwutlenku węgla zapewnia skuteczne efekty w zabiegach mających na celu likwidację cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, rozstępów, łuszczycy i wiotkości. Dwutlenek węgla swoje zastosowanie znajduje także w redukcji zmarszczek, podany w odpowiednich dawkach w skórę twarzy opóźnia proces starzenia się i poprawia jej wygląd.

 

Zabiegi z użyciem karboksyterapii Carbo 5000 zapewniają pełną kontrolę podczas zabiegu, dzięki zastosowaniu specjalnych programów zabiegowych, podzielonych na poszczególne partie ciała. Sprzęt do karboksyterapii to rozwiązanie zarówno przyjazne Pacjentom poprzez zminimalizowane odczucie bólu – dzięki systemowi ogrzewania, jak i terapeutom.

 

Dwutlenek węgla to także doskonała alternatywa dla liposukcji, zapewniająca skuteczne wyniki w usuwaniu zmarszczek, przywracaniu jędrności i elastyczności skór twarzy i ciała, a także w kształtowaniu owalu twarzy i zwalczania rozstępów.

 

Dzięki karboksyterapii usprawnia się proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja), co wpływa na poprawę ukrwienia skóry. Karboksyterapia wspomaga tworzenie się nowego kolagenu, a następnie „zagęszcza” i uelastycznia skórę. Następuje przywrócenie prawidłowego mikrokrążenia I jednoczesne pobudzenie, co oznacza więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry. Zabiegi są szybkie, bezbolesne i skuteczne.

Centrum Zdrowia i Urody Artimex

ul. Gen. Józefa Bema 5
(wejście od ulicy Staszica)

Kontakt

Telefon stacjonarny: 32 755 22 25

Telefon komórkowy: 663 259 000

Email: medicalestetic@artimex.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek — Piątek 9:00 — 19:00

Sobota 9:00 — 14:00