Artimex - Centrum Zdrowia i Urody | Laseroterapia
955
page-template-default,page,page-id-955,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

LASEROTERAPIA

Epilacja laserowa

Depilacja laserowa wykonywana laserem Soprano Ice Platinum – moc trzech rodzajów wiązek laserowych w jednej głowicy. Skutecznie i bezpiecznie dociera na różne głębokości tkanek, niszcząc struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi.

Zabiegi liftingujące (bliska podczerwień)

Głowice NIR wykorzystuje technologię światła podczerwonego, wprowadzając wysoką tempereturę do głębokich warstw skóry. Ten swoisty termolifting powoduje skrócenie włókien kolagenowch, pobudzenie produkcji nowych oraz wzrost elastyny. Dzięki temu skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i zwiększa się jej elastyczność. Efekt poprawy napięcia zauważalny jest bezpośrednio po zabiegu, a z każdym dniem staje się jeszcze bardziej wyraźny.

 

Zabieg polecany dla osób, których skóra straciła jędrność, na drobne i głębokie zmarszczki oraz bruzdy.

  • redukcja przebarwień
  • likwidacja rozszerzonych naczyń krwionośnych

 

Laser Nd:YAG o długości wiązki światła 1064 n, działając na hemoglobinę zamienia się w ciepło, które powoduje koagulację, miejscowy stan zapalny a w konsekwencji zrośnięcie naczyń. Głowica emituje czerwoną plamkę światła, idealnie naprowadzając na miejsce zabiegowe, co znacznie podnosi precyzję wykonywanej procedury.

Nieablacyjny resurfacing (fotoodmładzanie)

Laser ClearLift działa na skórę właściwą mechanicznie, a nie jak wiekszość laserów termicznie, co skraca czas rekonwalescencji, nie uszkadzając przy tym naskórka. Uszkadzając skórę, tworzy kontrolowane ogniska zapalne, które inicjują proces gojenia i rozpoczynają przebudowę skóry. Rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu, a skóra staje się bardziej jędrna i napięta.

Wymienne, różniące sie długością końcówki głowicy ClearLift umożliwiają działanie lasera na różniej głębokości skóry. Dzięki temu, w trakcie jedneo zabiegu, można działać na różnych poziomach skóry w zalezności od obszaru zabiegowego oraz indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescenji, jest bezbolesny i można wykonywać go o każdej porze roku.

Odmładzanie skóry (laser frakcyjno-ablacyjny) – usuwanie blizn, rozstępów

Za pomocą lasera Alma Harmony iPixel Er:YAG możemy w precyzyjny sposób pozbyć się blizn, rozstępów, zmarszczek czy przebarwień. Laser, w kontrolowany sposób, uszkadza kolumnowo wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W naturalnym procesie gojenia uszkodzone komórki zastępowane są przez nową tkankę. Dochodzi do przebudowy skóry, staje się ona zdrowsza oraz wygląda młodziej.

Kształtowanie sylwetki ciała

Dzięki Accent Prime pozbędziemy się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała, a także twarzy. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków, linii bioder i brzucha, a także likwiduje skutecznie problem „drugiego podbródka”.

 

Skuteczność Accent Prime jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną, z falą unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości wykorzystywanej do ujędrnienia i poprawienia gęstości skóry.

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • zabiegi liftingujące i ujędrniające (ciało i twarz)
Plasma IQ

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania.

  • drobne zmarszczki wokół oczu
  • powieki górne i dolne ((nieinwazyjny lifing powiek)
  • zmarszczki wokół ust
  • zmarszczki w bocznej okolicy uszu
  • usuwanie łagodnych zmian skórnych (włókniaki, brodawki)

Centrum Zdrowia i Urody Artimex

ul. Gen. Józefa Bema 5
(wejście od ulicy Staszica)

Kontakt

Telefon stacjonarny: 32 755 22 25

Telefon komórkowy: 663 259 000

Email: medicalestetic@artimex.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek — Piątek 9:00 — 19:00

Sobota 9:00 — 14:00